Stanislav Jandák

malířské a natěračské práce

HET

moderní disperzní interiérové barvy svýmo vlastnostmi nahrazují dříve rozšířené klihové malířské nátěry. vyznačují se vysokou kryvostí, takže po vymalování místností stačí často jeden nátěr. Natřená plocha se neotírá, nesprašuje a dlouhodobě si zachovává původní vlastnosti a vzhled. Významnou předností těchto barev je velmi dobrá přídržnost zejména k savým podladům, což umožňuje aplikaci mnoha vrstev bez nustnosti škrábání.

Vápenný nátěr                                                                                                                                            - bílý malířský nátěr určený pro interiéry a exteriéry k nátěrům a dezinfekci minerálních podkladů a k omezení tvorby plísní v obytných prostorech, skladech potravin, stájích apod. Je vodou ředitelný.

Supermalba                                                                                                                                               - klasický tekutý bílý ,alířský nátěr do vnitřních prostor. Jednoduchá aplikace, vysoká vydaznost a bělost.

Junior                                                                                                                                                          - bílá matná disperzní malířská barvak okamitému použití do vnitřních prostor, odolná vůči otěru za sucha, vysoce paropropustná, rychleschnoucí, vhodná pro různé účely.

Junior plus                                                                                                                                                 - bílá otěruvzdorná a vysoce paropropustná rychleschnoucí inteiérová disperzní barva s vysokou krycí schopností a roztíratelností.

Klasik                                                                                                                                                          - sněhově bílá matná otěruvzdorná a vysoce paropropustná rychleschnoucí interiérová disperzní barva s vysokou krycí schopností a roztíratelností.

Klasik COLOR                                                                                                                                           - tónovaně matná interiérová disperzní barva k okamžitému použití, dodávaná ve 12 základních odstínech. Syrost lze upravit poměrovým mícháním s bílou barvou Klasik.

Možnost tónování interiérových barev HET.                                                                                Pokud chcete vymalovat váš interiér jinou než bílou barvou, pak můžete využít jednu z těchto možností:  

kolorka

hetcolor

kolorka