Stanislav Jandák

malířské a natěračské práce

PRIMALEX

1/STANDARD

Tradiční nátěr klasického hlinkového typu pro nenáročné aplikace. Propustný pro vodní páry. Použití: omítky ve vnitřních prostorech - chodby, garáže, sklady, prpastelových odstínů ůmyslové prostory.

2/PLUS

Otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí. Propustný pro vodní páry. Použití: omítky a sádrokartonové desky ve vnitřních prostorech - obytné prostory, chodby, garáže, sklady, průmyslové prostory.

 3/BONUS
 Otěruvzdorný vnitřní nátěr s výbornými vlastnostmi pro obarvování výrobkem 
 Primalex .Tekutá tónovací barva. Propustný pro vodní páry. Použití: omítky a sádrokartonové
 desky ve vnitřních prostorech - obývací prostory, kanceláře, výrobní a prodejní prostory,
 sklady, chodby.
 4/BONUS COLOR

 Vnitřní malířský nátěr s vysokou kryvostí, obarvený do trendových  pastelových odstínů připravených k okamžitému použití. Nátěr je otěruvzdorný, sametově matného vzhledu, neuzavírá průchod vodním parám. Těchto vlastností je dosaženo použitím kvalitních pigmentů a přídavkem pojiva.                                                Použití: omítky a sádrokartonové desky ve vnitřních prostorech.

         

5/POLAR

Otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí a výbornou kryvostí. Propustný pro vodní páry. Pro omítky a sádrokartonové desky ve vnitřních prostorách - obývací prostory, reprezentativní prostory, kanceláře, dětské pokoje.

 www.primalex.cz